Diamenty Miesięcznika Forbes

Informujemy, że nasza firma znalazła się wśród laureatów prestiżowego grona „Diamentów Forbesa” 2021. „Diamenty Forbesa” to doroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość. Wyniki rankingu „Diamenty Forbesa 2021” zostały opracowane na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firmy. Wśród kluczowych kryteriów znalazły się m.in. wyniki finansowe za lata 2015 – 2019, wartość majątku, historia płatnicza, wiarygodność płatnicza czy brak negatywnych zdarzeń prawnych. Tytuł „Diament Forbesa 2021” jest potwierdzeniem znalezienia się w gronie najlepszych firm w Polsce.


Gazele Biznesu 2020

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma pierwszy raz w historii swojej działalności znalazła się w gronie Gazel Biznesu 2020.

Ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm przygotowuje redakcja dziennika gospodarczego Puls Biznesu.

Tytuł jest potwierdzeniem dobrej kondycji finansowej firmy, wiarygodności w oczach klientów i kontrahentów, buduje prestiż marki, umożliwia nawiązanie nowych kontaktów biznesowych.
Nasza firma spełniła wymagane kryteria rankingu, na które składają się m.in.:

  • rozpoczęcie działalności przed 2017 rokiem i prowadzenie jej do tej pory
  • przychody ze sprzedaży w 2017 roku mieszczące w przedziale 3-200 mln złotych
  • odnotowanie wzrostów przychodów ze sprzedaży z roku na rok w ostatnich dwóch latach
  • udostępnienie do analizy wyników finansowych przynajmniej z trzech badanych lat

Dziękujemy wszystkim Pracownikom, Współpracownikom, Partnerom i Klientom!

Menu